Opinie

Dodaj swoją opinię:


Hania

Opublikowano: 21 lipca 2021


Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Egzamin zdany za pierwszym razem w Oławie, a zawdzięczam to najlepszemu instruktorowi pod słońcem-Panu Robertowi Palarczykowi, stanowczy, ale zawsze wyrozumiały. Przygotował mnie do jazdy w życiu codziennym, a nie tylko do egzaminu.

Sylwia

Opublikowano: 15 lipca 2021


Szkoła jazdy Oliwera jest z całym przekonaniem godna polecenia!
Mile zaskoczyło mnie wyrozumiałe, bardzo indywidualne podejście do kursanta.
Moi instruktorzy jazdy Pan Robert Wszoła, Pan Robert Palaczyk oraz Pan Jurek  z pełnym profesjonalizmem i niewyczerpanymi pokładami cierpliwości i twórczą pasją wprowadzają w tajniki sztuki kierowania pojazdem.
Dodam, że Pana Roberta Palarczyka cenię za wyjątkowo przejrzyste wykłady
i doskonałe, obrazowe metody nauczania.
Dziękuję za wszystko z całego serca!
Sylwia S

Tatiana

Opublikowano: 22 czerwca 2021


Polecam  szkole jazdy Oliwera ! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów zarówno jaki i do teorii jak i praktyki. Miła  i przyjemna atmosfera a Instruktorzy z dużą cierpliwością. Z całego serca polecam pana Roberta Palarczyka.

Dominik

Opublikowano: 22 czerwca 2021


Najmocniej polecam Pana Roberta!
Genialna, przyjazna atmosfera podczas jazd ćwiczeniowych, precyzja i pełen profesjonalizm w podejściu do ucznia.
Jak szkoła jazdy to Oliwera, jak instruktor to Pan Robert!

Natalia

Opublikowano: 19 czerwca 2021


Polecam szkołę jazdy Oliwera. Bardzo profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, w szczególności Pan Robert Palarczyk, który zapewniał świetną atmosferę podczas jazd i dbał o poprawność każdego wykonywanego manewru. Pan Robert przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu, przez co zdałam za pierwszym razem!

Kasper

Opublikowano: 11 czerwca 2021


Polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Po ukończonym kursie jedno podejście do teorii i do praktyki wystarczyło, żeby odebrać prawo jazdy. Szczególne podziękowania dla pana instruktora Stanisława Drozda za profesjonalne podejście. Podsumowując, ocena ze szkolenia wzorowa.

Wiktoria

Opublikowano: 8 czerwca 2021


Polecam szkole oliwera
Instruktorzy po prostu cudo pełen profesjonalizm

Kasia

Opublikowano: 27 maja 2021


Bardzo polecam szkołę Oliwera. Myslalam ze jestem oporna w nauce jazdy ale i mi sie udalo zdać egzaminy. Jestem wdzieczna Panu Jurkowi za cierpliwość do mnie, bo bez tego szybko bym się poddała. Wspaniała szkoła, wszyscy bardzo pozytywnie nastawieni.

Krystian

Opublikowano: 24 maja 2021


No co zdałem za pierwszym razem
Polecam 😎🤙

Tomasz

Opublikowano: 30 kwietnia 2021


Bez zawachania mogę polecić szkołę Oliwiera. Instruktorzy podchodzą bardzo indywidualnie w zależności od kursanta i umiejętności jakie posiada. Każdy pracownik jest naprawdę miły i profesjonalny. Szczególne podziękowania także dla Pani Oli, która zawsze starała się dobrze dopasować godziny jazd pomimo napiętego grafiku.

Zuza

Opublikowano: 9 kwietnia 2021


Polecam szkołę Oliwera z całego serca. Wszyscy pracownicy szkoły są serdeczni, przyjaźni i profesjonalni. Ogromnie dziękuję panu Robertowi Palarczykowi za poświęcenie i lekcje, dzięki którym wiem, jak poruszać się bezbłędnie po drodze. Dziękuję także pani Oli, za możliwość dopasowania godzin jazd do moich pozostałych zajęć i cierpliwość.

Nadia Jakubowska

Opublikowano: 9 kwietnia 2021


Serdecznie polecam pana Roberta Wszołę. Wspaniały instruktor o wielkiej cierpliwości.
Pełen profesjonalizm i wszystko tak jak należy. Przygotował mnie tak, że zdałam za 1 razem!

Iwona

Opublikowano: 24 marca 2021


Polecam z całego serca Szkole Oliwera. Pełen profesjonalizm. Nie mogłam trafić lepiej. Ogromne podziękowania należą się Panu Robertowi Palarczykowi za poświęcenie, trud włożony w moje przygotowanie do bezbłędnego poruszania się na drodze. Wiem że nie było łatwo. Wspólnymi siłami osiągnęliśmy cel, bo jak to mowił Pan Robert "Twoj sukces to moj sukces". Życzę każdemu tak wspaniałego instruktora!

Jessica

Opublikowano: 22 marca 2021


Polecam z całego serducha! Ogromne podziękowania dla Pana Roberta Wszoły, najlepszego i niezawodnego instruktora. Dzięki niemu jazdy były przyjemnością i będzie mi ich brakować. Dziękuje również Pani Oli za bezproblemowe dopasowanie godzin jazd i wszelką pomoc:)

Zuzia

Opublikowano: 22 marca 2021


Polecam wszystkim, super organizacja, ludzie i atmosfera. Z całego serca mogę polecić jazdy z Panem Robertem Wszołą, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem!
Lepszego instruktora nie można sobie wymarzyć:)
Będzie mi brakować tych jazd, świetnego poczucia humoru i miłe spędzonego czasu.
Podchodząc do egzaminu praktycznego czułam się pewnie i swobodnie za kierownicą.
Dziękuje także Pani Oli za bezproblemowe ustalanie godzin jazd jak i pomoc.
Dziękuje!❤️

Ola

Opublikowano: 19 marca 2021


Przed zgłoszeniem się do szkoły jazdy Oliwera, nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem samochodu, wręcz bałam się tego, ostatecznie zmotywowana dużą ilością osób z mojego otoczenia dałam się namówić na to by zapisać się na kurs, instruktor Pan Robert Palarczyk spisał się na 6+, ponieważ zdałam za pierwszym razem teorie jak i praktykę. Pan Robert świetnie przekazuje swoją wiedzę, świetnie uczy, jest cierpliwy, wymagający, dba o każdy szczegół przez co kursant jest przygotowany w 100% do zdania prawa jazdy! Polecam!

Julia

Opublikowano: 18 marca 2021


Bardzo dobra szkoła. Z całego serca polecam jazdy z panem Robertem Palarczykiem. Jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, ma indywidualne i profesjonalne podejście do każdego kursanta oraz super poczucie humoru :) Przekazał mi ogrom wiedzy i świetnie przygotował mnie do egzaminu. Dzięki niemu zdałam egzamin bezproblemowo za pierwszym razem!

Sebastian

Opublikowano: 15 marca 2021


Polecam szkołę jazdy Oliwera. Dobre przygotowanie do egzaminu oraz bardzo miła atmosfera. Nigdy nie było problemu z umówieniem się na jazdy i wszystko przebiegało bardzo sprawnie.

Martyna

Opublikowano: 11 marca 2021


Mocno polecam szkołę jazdy Oliwera za dobre przygotowanie do egzaminu i nie tylko. Przy odrobinie wkładu własnego udało się zdać bezbłędnie za pierwszym razem. W szczególności serdecznie polecam jazdy z panem Robertem Wszołą, na które chodziłam z przyjemnością.
Polecaam:))

Marta

Opublikowano: 1 marca 2021


Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Nauka teoretyczną jak i praktyczna na najwyższym poziomie. Miła atmosfera ,dziękuję pani Oli za bezproblemowe dopasowanie godzin jazdy. Sympatyczni i profesjonalni instruktorzy, a w szczególności pan Robert Wszoła ,któremu bardzo chciałam podziękować za otwartość ,poczucie humoru ,bezstresowe przygotowanie do egzaminu oraz za każdą jazdę, która była dla mnie czystą przyjemnością !              Egzamin zdany za pierwszym razem .
Polecam :)

Dominika

Opublikowano: 1 marca 2021


Bardzo polecam szkołę jazdy Oliwiera.
Zostałam świetnie przygotowana do egzaminu przez pana Roberta Palarczyka, który potrafił dokładnie i ze spokojem wszystko wytłumaczyć. Na egzaminie miałam te same trasy, którymi jeździłam z instruktorem. Jest to szkoła, dla której kursant jest na pierwszym miejscu.
Polecam z całego serca!! <3

Daria

Opublikowano: 26 lutego 2021


Z całego serca polecam szkołę jazdy Oliwera! Bardzo dobrze zostałam przygotowana do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Roberta Wszoły, który jest według mnie najlepszym instruktorem i zarazem wspaniałym człowiekiem . Egzamin zdany za pierwszym razem!
Polecam! <3

Adam

Opublikowano: 23 lutego 2021


Bardzo polecam szkołę jazdy Oliwera, miła atmosfera, bardzo dobre przygotowania do egzaminu teoretycznego i praktycznego, chciałbym bardzo podziękować mojego instruktorowi Panu Bogdanowi za przygotowanie mnie do egzaminu które zdałem bezproblemowo i bezstresowo. Polecam wszystkim!

Konrad

Opublikowano: 19 lutego 2021


Mogę szczerzę polecić szkółkę nauki jazdy Oliwera, dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego i praktycznego, instruktorzy znają się na swoim fachu i mają cierpliwość nawet do najbardziej opornych uczniów, szczególnie chcę podziękować Panu instruktorowi Bogdanowi. Szkółka nauki jazdy Oliwera to według mnie prawidłowy wybór.

Maciek

Opublikowano: 18 lutego 2021


Bardzo polecam szkołę jazdy Oliwera. Przygotowanie do zdania egzaminu na najwyższym możliwym poziomie! Profesjonalizm pełną parą. Chciałbym szczególne podziękowania skierować do mojego instruktora - Roberta Wszoły, który jest naprawdę świetnym nauczycielem jak i człowiekiem. Jeśli chce się zdawać prawo jazdy w miłej, sympatycznej atmosferze to wybór jest tylko jeden - Oliwera. Polecam wszystkim!

Małgorzata

Opublikowano: 4 stycznia 2021


Bardzo miło wspominam naukę jazdy w szkole Oliwera,
polecam każdemu gorąco. Szczególne podziękowania
należą się mojemu instruktorowi - Panu Robertowi Wszole za perfekcyjne przygotowanie mnie do egzaminu państwowego. Egzamin zdałam bezstresowo i za pierwszym podejściem.

Maja

Opublikowano: 29 grudnia 2020


Dobra szkoła, bardzo polecam jazdy z panem Robertem Palarczykiem, jest miły i cierpliwy, wszystkie zajęcia odbywały się bezproblemowo. Pan Robert zabierał mnie w te same miejsca, które pózniej miałam na egzaminie, dzięki temu udało mi się go zdać.

Natalia

Opublikowano: 18 grudnia 2020


Bardzo polecam szkołę jazdy Oliwera. Dzięki profesjonalizmowi instruktorów, w szczególności Roberta Wszoły, zdałam egzamin na pierwszym razem. Świetnie tłumaczył jak wykonywać manewry i przy tym zachowywał wielką cierpliwość. Jestem przygotowana nie tylko do egzaminu, ale również do dalszej jazdy, dzięki temu, że na jazdach byliśmy też m. in. na autostradzie, czy też zatankować. Jeszcze raz serdecznie polecam, nie wyobrażam sobie lepszego wyboru.

Marta

Opublikowano: 11 grudnia 2020


Serdecznie  polecam Szkołę Jazdy Oliwera. Bardzo profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, oraz bardzo przyjemna i miła atmosfera wprowadzana przez Panią Olę: Zaczynając  od wykładów z teorii prowadzonych przez Pana Roberta Palarczyka, dzięki którym udało mi się zdać egzamin teoretyczny za pierwszym razem. Moim instruktorem był Pan Robert Palarczyk, który miał do mnie ogromną cierpliwość i nauczył mnie jazdy samochodem od podstaw, natomiast ostatnie kilka godzin przed egzaminem jeździłam również z Panem Wszołą. Egzamin z teorii i egzamin praktyczny udało mi się zdać za pierwszym razem. Zarówno Panu Palarczykowi i Panu Wszole jestem bardzo wdzięczna za to, że mnie tak świetnie przygotowali do tego egzaminu. ?

Justyna

Opublikowano: 9 grudnia 2020


Z całego serca polecam szkołę jazdy Oliwera. Jest to miejsce stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem, aby jak najlepiej przygotować kursantów do zdania egzaminów oraz do dalszej samodzielnej jazdy☺️ Pan Robert Wszoła - lepszego instruktora nie mogłam sobie wymarzyć. Osoba z rewelacyjnym poczuciem humoru, profesjonalizmem i ogromną cierpliwością, każda jazda to była czysta przyjemność. Wiedza była przekazywana w prosty sposób, tak, aby każdy wykonywany manerw był perfekcyjny, a sama jazda sprawiała przyjemność, a nie była tylko wyuczonym obowiązkiem. Pan Robert wierzył w moje siły i umiejętności, nawet gdy ja miałam pełne temu wątpliwości. Nie było mowy o poddaniu się, dzięki czemu zdałam egzamin za pierwszym razem ☺️ Najlepsza szkoła nauki jazdy i najlepsi pracujący w niej instruktorzy!!! Polecam każdemu, kto waha się przed wyborem szkoły, bo ta jest NAJLEPSZA ☺️

Sebastian

Opublikowano: 13 listopada 2020


Polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Jazdy i wykłady prowadzone na najwyższym poziomie, a egzaminy zdane bez problemów.

Julia Szklarz

Opublikowano: 12 listopada 2020


Z całego serca polecam szkołę jazdy Oliwera. Profesjonalne podejście do kursanta. Jazdy z panem Robertem Wszołą minęły w świetnej atmosferze i zostałam przez Pana Roberta super przygotowana do egzaminu i do samodzielnej jazdy. :)

Sebastian

Opublikowano: 30 października 2020


Wszystko jasne i klarowne. Świetny kurs teorii plus praktyka ze specjalistami od samego początku. Polecam gorąco, wysoka zdawalność. Pozdrawiam serdecznie cały skład, a w szczególności Pana Rysia ?

Paulina

Opublikowano: 6 października 2020


Oliwera to przede wszystkim: świetna szkoła jazdy, wspaniała atmosfera i genialni instruktorzy. To trzy mocne plusy, ale szkoła ma ich znacznie więcej. Dziękuję niezastąpionemu instruktorowi Panu Robertowi Palarczykowi człowiekowi o niepowtarzalnym podejściu, wyrozumiałemu, pełnemu cierpliwości i rzecz jasna dobrego humoru. Dogodne godziny jazd zawdzięczam Pani Oli, która czuwała nad całym grafikiem godzin i planem kursu. Oraz Pan Robert Wszoła- ekspert w perfekcyjnym  przekazywaniu wiedzy teoretycznej podczas wykładów, dzięki czemu zdanie egzaminu nie sprawiło problemu. Pełen konkret i bezwzględny profesjonalizm oczywiście POLECAM :)

Magdalena Jachniewicz

Opublikowano: 9 września 2020


Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, życzliwa, pełna dobrego humoru atmosfera - to zaledwie kilka zalet, które posiada Szkoła Nauki Jazdy OLIWERA.
Swój pierwszy kurs nauki jazdy rozpoczęłam 8 lat temu w innej szkole, nie zdałam wtedy 4 razy w Opolu, po czym poddałam się. Temat prawa jazdy od tej pory "wzbudzał we mnie agresje", stwierdziłam, że boję się jeździć i więcej nie wsiądę za kółko.
Na szczęście tak się nie stało. Mój instruktor - Pan Robert Wszoła odczarował mi totalnie temat jeżdżenia autem. Usłyszałam, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem, za który się uważałam. Instruktor wykazał się w w pracy ze mną rzetelną wiedzą, wspaniałym podejściem oraz ogromem cierpliwości, za co z tego miejsca, jeszcze raz Mu DZIĘKUJĘ!
Pragnę podziękować również Pani Oli za ciepłe, pełne zrozumienia rozmowy oraz opiekę nad nami-kursantami ;)
Dzięki Szkole Nauki Jazdy OLIWERA, a raczej dzięki wspaniałym ludziom, którzy ją tworzą, jestem po zdanym egzaminie i nie mogę już doczekać się upragnionego "plastiku"...

Alina

Opublikowano: 19 sierpnia 2020


Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Wiedza teoretyczna otrzymana od Pana Roberta Wszoły skutkowała zdanym za pierwszym razem egzaminem teoretycznym. Wszsytko w dostępny i prosty sposób wyjaśnił, wytłumaczył i pokazał :). Dziekuje również przemiłej Pani Oli która zawsze opiekowała się nami :) czy na zajęciach teoretycznych czy tez już w momencie zajęć praktyczny. Ale osobno chce podziękować swojemu instruktorowi. Pan Robert Palarczyk - profesjonalista i po prostu dobry człowiek. Lepszego instroktora nie mogłam sobie życzyć. Osoba z rewelacyjnym poczuciem humoru :), jazdy z nim to była sama przyjemność. Konkretny, jazda miała być precyzyjna a kazdy manewr miał być wykonany „PERFEKT”. Wierzył we mnie nawet wtedy kiedy sama zwątpiłam w swoje siły i nie pozwolił się poddać. Przygotował do egzaminu tak, ze potrafiłam zdać za pierwszym razem :) Serdecznie dziekuje i polecam.

Agnieszka N

Opublikowano: 17 sierpnia 2020


Po 5 latach postanowiłam kontynuować kurs na prawo jazdy. Do zdania została mi tylko praktyka, kierując się świetnymi opiniami, postanowiłam wykupić w szkole Oliviera pakiet dodatkowych jazd. Moim głównym instruktorem był Pan Stanisław Drozd, który przekazał mi ogrom przydatnej wiedzy i nauczał mnie w sposób konsekwentny, ale tez wyrozumiały. Bardzo wyraźnie wszystko tłumaczył. Muszę tez wspomnieć o Panu Robercie Wszoła, z którym miałam tylko 2h jazd, ale Pan Robert w te 2 h przekazał mi ogrom informacji które również bardzo mi pomogły przy zdawaniu egzaminu praktycznego. Egzamin praktyczny zdawałam w Oławie i z pomocą tak świetnych instruktorów udało się zdać za pierwszym! Z całego serca polecam naukę jazdy Oliviera. Profesjonalni i konsekwentni instruktorzy. Auta do nauki jazdy, takie same na których zdaje się egzamin w Oławie. Obsługa telefoniczna również na 5, jak i cała szkoła nauki jazdy!

Łukasz

Opublikowano: 30 czerwca 2020


Genialna atmosfera, pełen profesjonalizm i najlepsi instruktorzy. Przygotowanie do egzaminów na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wszystkim :)

Marta

Opublikowano: 4 czerwca 2020


Świetne przygotowanie do egzaminu dzięki Panu Robertowi Palarczykowi egzamin zdany za pierwszym razem, oczywiście pan Robert Wszoła również bardzo dobrze mnie przygotował do części teoretycznej. Atmosfera podczas kursu była bardzo przyjemna, gorąco polecam.

Kamil

Opublikowano: 25 maja 2020


Polecam z całego serca! Świetne nauczanie oraz super atmosfera. Jeździłem z Panem Jurkiem który jest bardzo sympatyczny i ma dużo cierpliwości tak samo Pan Robert z którym miałem dziś dodatkowe godziny. Byłem dobrze przygotowany do egzaminu. Polecam każdemu wybór tej szkoły.

Kamila

Opublikowano: 9 marca 2020


Bardzo polecam szkołę jazdy Oliwera. Super profesjonalne podejście, miła i przyjemna atmosfera. Szczególnie podziękowania dla pana Roberta który świetnie przygotował mnie do egzaminów które zdałam za pierwszym razem :))

Jacek

Opublikowano: 24 lutego 2020


Polecam szkołę nauki jazdy OLIWERA!
Pełen profesjonalizm! Super miła atmosfera, od samego początku kursu, aż do samego końca. To była przyjemność uczyć się w tej szkole. Profesjonalne podejście pracowników firmy do kursanta sprawia , że nauka staje się czystą przyjemnością i sprawia dużo frajdy. Na zajęcia teoretyczne szef firmy dowozi kursantów osobiście, a po zajęciach odwozi z powrotem do Brzegu (wielu moich kolegów w to nie wierzyło). Wykłady teoretyczne prowadzone przez Pana Roberta Wszołę były bardzo interesujące i prowadzone bardzo wysokim poziomie. Nie było pytania, na które Pan Wszoła nie udzieliłby odpowiedzi. Chciałbym też z całego serca podziękować mojemu instruktorowi nauki jazdy Panu Robertowi Palarczykowi, za wszystko, czego mnie nauczył. Pan Robert jest bardzo wymagającym instruktorem, lubi pożartować, ale niczego nie odpuści. Nie ma dla niego sformułowania, „że jakoś to będzie”, ma być wszystko perfekt, bo od tego zależy nasze życie i życie innych uczestników ruchu drogowego. Równocześnie serdecznie też dziękuję Pani Oli, która dbała o każdego kursanta i czuwała nad organizacją kursu. Pozdrawiam całą ekipę OLIWERY.

Monika

Opublikowano: 6 lutego 2020


Serdecznie polecam tę szkołę :)
oba egzaminy zdane za pierwszym podejściem, przemiła atmosfera, dużo wsparcia, elastyczności i cierpliwości ze strony instruktorów. Ukłon w stronę p. Oli za przypomnienia o terminach i udzielanie wszelkiej niezbędnej informacji. Jedna z niewielu szkół w okolicy, która przygotuje do egzaminu w dowolnym miejscu - ja zdawałam w Oławie i był to świetny wybór.

Sylwia

Opublikowano: 26 stycznia 2020


Polecam szkołę Oliwera, miła atmosfera, świetnie wykładana teoria przez Pana Roberta. Szkoła dba o kursanta od początku do końca. Jazdy z Panem Jurkiem, który jest bardzo cierpliwy to miła nauka i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Rebeka

Opublikowano: 9 stycznia 2020


Polecam szkole Oliwera. Super atmosfera i profesjonalny personel. Ja jeździłam z Panem Robertem, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu oczywiście w miłej atmosferze, bez stresu.  Oba egzaminy zdane bez problemu.

Natalia Zielińska

Opublikowano: 28 listopada 2019


Bardzo polecam szkole Oliwera, super wykłady, które bardzo dobrze przygotowują do zdania teorii, jazdy z instruktorem Panem Robertem, który ma ogromne doświadczenie, przygotowały mnie w 100% do zdania egzaminu, oczywiście w miłej atmosferze i bez żadnego stresu, gorąco polecam

Krystian

Opublikowano: 27 listopada 2019


Bardzo polecam!

Jakub

Opublikowano: 1 września 2019


Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Oliwera.
Konkretne i przejrzyście prowadzone wykłady, miła atmosfera podczas calego trwania kursu.
Elastyczne godziny jazd z doświadczonymi instruktorami.
Co tu duzo gadać, przyjdzcie i przekonajcie się sami ;)

Ania

Opublikowano: 27 sierpnia 2019


Polecam szkołę nauki jazdy Oliwera. Jazdy i wykłady prowadzone na najwyższym poziomie, a egzaminy zdane bez problemów.

Grzegorz Tarnowski

Opublikowano: 31 maja 2019


Jestem bardzo zadowolony. Kurs poszedł bardzo szybko. Egzaminowałem ponownie po kilku latach, gdzie nie dane mi było zdać w poprzedniej szkole po wielu próbach. Tutaj zdałem i teorię i praktykę za 1 razem. Do teorii szkoła przygotowywuje bardzo sprawnie. Kursant otrzymuje zestaw testów online + podręcznik, także każdy ma wybór. Prowadzący jazdę - Pan Ryszard - super! Kapitalnie mnie nauczył i pokazał drogi zgodne z tymi którymi poruszają się egzaminatorzy WORD. Bardzo profesjonalne podejście szkoły. Jestem mega zadowolony.

Daniel

Opublikowano: 24 maja 2019


Polecam szkołę nauki jazdy OLIWERA!!! Pełen profesjonalizm! Super miła atmosfera od samego początku, od zapisania się na kurs. Tak było do samego końca. To była przyjemność uczyć się w tej szkole.
Bardzo dziękuję Panu Robertowi Wszoła który był moim instruktorem. Świetnie prowadził wykłady! Rewelacyjnie przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Wprowadzał miłą atmosferę i miał dużo cierpliwości. Genialny nauczyciel! Dzięki temu zdałem za pierwszym razem teorie i praktykę!
Bardzo dziękuję też Pani Oli za wszelką pomoc zapewnianą cały czas i za pozytywne nastawienie!
Serdecznie polecam!
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Oliwia Pasterczyk

Opublikowano: 23 maja 2019


Najlepsza szkoła nauki jazdy!  Profesjonalne przygotowanie,indywidualne podejście ,przemiła atmosfera i oczywiście najlepszy instruktor Pan Robert Wszoła,który znakomicie przygotował do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego-wszystko zdane za  pierwszym razem,lepszych od Pana Roberta nie ma! Nie można też zapomnieć o Pani Oli,która pilnowała i przypominała o wykładach,a później jazdach.Serdecznie polecam!

Alan

Opublikowano: 15 kwietnia 2019


Najlepsza szkoła nauki jazdy!!! Profesjonalne podejście pracowników firmy do kursanta sprawia , że nauka staje się czystą przyjemnością i sprawia dużo frajdy. Zawsze gdy pojawi się jakiś problem pracownicy zawsze podzielą się z tobą pomocną radą. Chciałbym z całego serca podziękować Panu Robertowi Palarczykowi, za wszystko czego mnie nauczył. Serdecznie polecam Szkołę Nauki Jazdy Oliwera oraz Pana Roberta Palarczyka. Pan Robert jest bardzo wymagającym instruktorem, lubi pożartować, jak i szczerze z kimś porozmawiać, jest to człowiek o złotym sercu. Oczywiście nie zapomniałem o Pani Oli, która zawsze przypomina i wykładach jak i również o umówionych jazdach, nie wspominając o pysznej kawie którą zawsze chętnie poczęstuje. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Szymon

Opublikowano: 15 stycznia 2019


Najlepsza szkoła nauki jazdy w powiecie. Polecam serdecznie! Chciałbym podziękować bardzo sympatycznemu, cierpliwemu panu Jurkowi za cenne uwagi i efektowną naukę na drodze, i jak najlepsze przygotowania do egzaminu. Również podziękowania trafiają dla pana wykładowcy R. Wszoły oraz pana R. Palarczyka, dwie godziny jazd przed samym egzaminem jeszcze po wojskowemu bardzo mi pomogły, polecam samemu sprawdzić. Nie śmiem zapomnieć o pani Oli, która każdego dnia przypomina o wykładach jak i z kolei umówionych jazdach - dziękuje. Pozdrawiam.

Roksana

Opublikowano: 14 stycznia 2019


Serdecznie polecam szkołę jazdy Oliwera jak najbardziej na 10 gwiazdek! Bez problemu umawia się na jazdy, kurs teoretyczny też w miłej i serdecznej atmosferze.
Jak i również podziękowania dla Pana Roberta Palarczyka kurs z nim to czysta przyjemność jazdy. Jest wspaniałym człowiekiem do każdego kursanta ma inne podejście. Bardzo cierpliwy oraz miły, pożartować też umie. Taki pracownik w tej szkole jazdy to skarb. Jeszcze raz serdecznie dziękuję całej szkole i Panu Palarczykowi za cały kurs. Pozdrawiam serdecznie.

Jacek

Opublikowano: 4 listopada 2018


Serdecznie polecam szkołę jazdy Oliwera. Zarówno na wykładach, jak i jazdach panuje miła atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta, brak presji, mili i cierpliwi instruktorzy, organizacja na najwyższym poziomie - szczególne podziękowania dla pani Oli, która rzetelnie przypomina o wszystkich umówionych jazdach.
Polecam!

Małgorzata

Opublikowano: 15 października 2018


Zdecydowanie najlepsza szkoła w okolicy! Instruktorzy z angielską cierpliwością i poczuciem humoru. Moje dzieci  wybrały tę szkołę i sukces murowany  :) Polecam serdecznie.

Julia

Opublikowano: 15 października 2018


Najlepsza szkola nauki jazdy!!! Fachowe, indywidualne podejscie. Mila atmosfera podczas jazdy sprawila, iz uwierzylam, ze  moge miec prawo jazdy. Udalo sie za pierwszym razem. Specjalne podziekowania dla Szymona Oparowskiego za anielska cierpliwosc. Bardzo dziekuje za poswiecony czas! Polecam kazdemu, kto chce byc profesjonalnie przygotowany do egzaminu. Teoria poprowadzona w sposob przystepny i zrozumialy a jazdy poprostu Bajka idealnie dostosowane pod indywidualne potrzeby ;) jeszcze raz  szczerze  polecam

Ola

Opublikowano: 22 czerwca 2018


BARDZO polecam Akademię Auto Świat!!! Egzaminy zdane za pierwszym razem, a to wszystko dzięki cierpliwości i zaangażowaniu niezastąpionej Pani Oli, niezwykle pomocnym wykładom Pana Roberta i efektywnym naukom Pana Jurka już na drodze. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z całego serca!

Karola

Opublikowano: 24 kwietnia 2018


Serdecznie polecam każdemu szkołę nauki jazdy Oliwera ze Skarbimierza. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem, a wszystko zawdzięczam najlepszemu instruktorowi Panu Robertowi Palarczykowi, który wspaniale mnie przygotował przed przystąpieniem do egzaminu. Bardzo dziękuję i zachęcam! :)

Karolina

Opublikowano: 23 lutego 2018


Polecam wszystim Akademie Auto Świat! Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze zarówno na wykładach jak i podczas jazd zostałam świetnie przygotowana nie tylko do egzaminu teoretycznego i praktycznego ale również do samodzielnej jazdy. Serdecznie podziękowania należą się panu Jurkowi Golikowi za cierpliwość i poczucie humoru podczas jazd. Jeszcze raz bardzo dziękuję całej szkole jazdy "Oliwera".

Joanna

Opublikowano: 21 lutego 2018


Bardzo goraco polecam. Jestem w przedziale wiekowym 50+. Zdalam za drugim razem. Wszystkiego wyuczylnie Robert Wszola,instruktor od trudnych przypadkow. Cierpliwy, spokojny ale wymagajacy. Strasznie duzo gada. Bardzo milo wspominam nasze jazdy. Nie mozna pominac pani Oli, ktora dwoi sie i troi,zeby wszystko poukladac. Dziekuje, bylo naprawde milo. POLECAM !!!

Dominik Kubów

Opublikowano: 30 stycznia 2018


Najlepsza szkoła szczególnie dziękuje Panu Robertowi za bardzo dobre podejście do kursantów bez nerwów itp oraz fajne jazdy i porady które się przydają.

Zuzia

Opublikowano: 18 grudnia 2017


Chciałabym z całego serca podziękować Panu Robertowi Wszole oraz Panu Sławkowi Płazie. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Na jazdach zawsze była przyjemna atmosfera, co będę bardzo dobrze wspominać :)

ada

Opublikowano: 4 grudnia 2017


Polecam Akademię Auto Świat! Podczas kursu zostałam przygotowana nie tylko do zdania egzaminu praktycznego ( za pierwszym razem) ale również do bezpiecznej jazdy jako młody kierowca. W szczególności polecam Pana Jerzego Golika, jest cierpliwy, zawsze uśmiechnięty i ma poczucie humoru. Bardzo miło wspominam jazdy pod jego okiem.

Krzysztof

Opublikowano: 4 grudnia 2017


Witam, Miałem przyjemność ukończyć kurs prawa jazdy w Akademii Auto Swiat w Brzegu pod okiem najlepszego instruktora- Pana Roberta Palarczyka. Wspaniale spędzone pierwsze 30 godzin za kierownica w prawdziwej dyscyplinie nauczyły mnie dokładności jak i odpowiedzialności na drodze. Na szczególna uwagę zasługuje poczucie humoru wyżej wymienionego Pana. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wybitnych żartach potrafił rozładować nerwowa atmosferę w każdej skrajnej sytuacji. Serdecznie polecam :)

Gabrysia

Opublikowano: 28 listopada 2017


Polecam szkołę jak najbardziej, Pan Robert Palarczyk- najlepszy instruktor. Zdane za pierwszym razem!

Jakub

Opublikowano: 18 listopada 2017


Rozpocząłem i ukończyłem kurs z uśmiechem na twarzy, bowiem przebiegł on szybko, profesjonalnie i przyjemnie. Doświadczenie, jakie nabrałem, pozwoliło mi pomyślnie ukończyć egzamin. Z przyjemnością będę wspominał Panią Olę oraz instruktorów, którzy nauczyli mnie wszystkiego!

Igor

Opublikowano: 29 września 2017


Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy. Poprzez wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne z Robertem Wszołą nauczyłem się wszystkiego co powinienem widzieć podczas jazdy, za co bardzo serdecznie mu dziękuje ;). Chciałbym również pozdrowić Panią Olę, która zawsze wiedziała jak dobrze rozłożyć godziny jazdy. Spokojna i miła atmosfera to podstawa tej szkoły. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na drodze!

Marta Mendel

Opublikowano: 14 września 2017


Najlepsza szkoła jazdy na świecie! Zostałam świetnie przygotowana przez przemiłych i cierpliwych panów instruktorów. Gorąco polecam i pozdrawiam Roberta W. i Sławka, bardzo miło będę wspominać jazdy z nimi. Dziękuję również Oli, która świetnie organizowała jazdy, zawsze była w stanie doradzić i pomóc. Lepiej nie mogłam wybrać, więc z całego serca POLECAM AKADEMIĘ AUTO ŚWIAT! :)

Natalia

Opublikowano: 11 września 2017


Akademia Auto Świat to najlepsze szkoła nauki jazdy. Bardzo miła atmosfera na wykładach, inatruktorzy podszas kursów bardzo mili i wyrozumiali. Mozna na nich licxyc w kazdej sytuacji. Szczególnie polecam Pana Roberta Wszołe i Pana Jurka Golik. Dziekuje za cierpliwość i wyrozumiałość.

Maciek

Opublikowano: 11 września 2017


Chciałbym podziękować Akademii Autoświat za przygotowanie wzorowe do egzaminów państwowych, świetne wykłady przy których nie da się zanudzić oraz Panu Jerzemu za przygotowanie do egzaminu praktycznego, jazdy były bezstresowe i w miłej atmosferze był czas na śmiech i czas na naukę :)

Weronika

Opublikowano: 1 września 2017


Akademia Auto Świat jest szkołą w 100% godną polecenia! Profesjonalne podejście całego zespołu gwarantuje, że nim się obejrzysz już będziesz mieć swoje wymarzone "prawko" w kieszeni :D W szczególności chciałabym podziękować Panu Robertowi Palarczykowi za świetne przygotowanie do podboju dróg, cierpliwość i wspaniałą, luźną atmosferę panującą podczas każdej jazdy! Człowiek z ogromnym poczuciem humoru :) Polecam każdemu!

Patryk

Opublikowano: 31 lipca 2017


Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy na wysokim poziomie- szczególnie polecam Pana Roberta Palarczyka, który robi naprawdę świetną robotę :) bezstresowa nauka, miła atmosfera. Szkoła godna Polecenia.

Piotr Kozłowski

Opublikowano: 28 lipca 2017


Polecam serdecznie. Mega przyjemna atmosfera podczas jazdy. Instruktorzy są przyjaźnie nastawieni i bardzo dobrze potrafią nauczyć jak samodzielnie jeździć. Zdecydowanie polecam pana Roberta Wszołe, jazdy z nim to czysta przyjemność =)

Sylwia Mazur

Opublikowano: 20 lipca 2017


Polecam tą szkołę nauki jazdy,progesjonalne podejście,dogodnie ułożone terminy jazd i przede wszystkim jasno i komunikatywnie przekazywane informacje. Dziękuję za wszystko,to dzieki Wam sie udało i teraz należę do grona kierowcow-naprawdę DOBRZE przeszkolonych˘

Karol

Opublikowano: 12 lipca 2017


Dziękuje Szkole Jazdy Akademia Auto Świat a przede wszystkim Panu Jerzemu Golikowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego, miłą atmosferę podczas wykładów oraz jazd. Część teoretyczna jest wykładana w sposób prosty, zwięzły, ale treściwy. Podczas jazd atmosfera jest luźna, w razie wątpliwości instruktor panuje nad wszystkim i odpowiada n każde pytanie związane z ruchem drogowym. SUPER, POLECAM!!!

Julia

Opublikowano: 29 czerwca 2017


Świetna atmosfera podtrzymywana od początku do samego końca kursu. Zarówno na wykładach, ciekawie prowadzonych z poczuciem humoru, jak i na jazdach. Chciałabym szczególnie podziękować Panu Robertowi Palarczykowi za profesjonalne podejście i wyszlifowanie moich umięjętności podczas jazd. Pomimo wojskowego zaparcia i wymagań, kurs z Panem Robertem był czystą przyjemnością, która będę długo wspominać. Dziękuję!

Grzegorz Godzik

Opublikowano: 28 czerwca 2017


Pełny profesjonalizm , indywidualne podejście do każdego kursanta . Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły! Cały kurs zrobiłem w ciągu 2,5 miesiąca i zakończyłem zdanym egzaminem za pierwszym razem. Instruktorzy przygotowali mnie zarówno do egzaminu jak i samodzielnej jazdy . Chciałbym podziękować całemu zespołowi , a w szczególności Panu Jurkowi i Panu Robertowi za świetne przygotowanie do jazdy oraz dla Pani Oli , która dbała i czuwała nad organizacją kursu.

Łukasz Madera

Opublikowano: 26 czerwca 2017


Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły jazdy! Atmosfera podczas jazd była pozytywna, instruktorzy chociaż bardzo wymagający są naprawdę mili. W tej szkole jazdy instruktorzy udowadniają, że żeby kogoś porządnie nauczyć to wcale nie trzeba krzyczeć. Instruktor, który mnie szkolił Pan Robert P. do egzaminu państwowego i bezpiecznej jazdy przygotował mnie znakomicie, egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam całą ekipę z tej akademii, dziękuję za dobrze spędzony czas i świetne przygotowanie!

Michał

Opublikowano: 1 czerwca 2017


Najlepsza szkoła jazdy! Lepiej nie mogłem trafić. Nauka przebiegła bardzo szybko i w miłej atmosferze. Instruktorzy przemili i cierpliwi, szczególnie Pan Robert Wszoła oraz Pan Aleksandra, która jest nie do zastąpienia.

Kacper

Opublikowano: 24 maja 2017


Bardzo serdecznie polecam Akademię Auto Świat, w której miałem przyjemność ukończyć swój kurs prawa jazdy. Dzięki pracy całego zespołu Akademii udało mi się zdać zarówno test teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem! Wykłady prowadzone na najwyższym poziomie przez pana Roberta Wszołę będę wspominał długo z uśmiechem na ustach :) Pragnę również podziękować pani Oli za profesjonalne czuwanie nad sprawami organizacyjnymi i planowaniem jazd oraz złożyć wyrazy największego uznania dla mojego instruktora pana Roberta Palarczyka,dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Trafiając pod skrzydła pana Roberta P. można być pewnym, że zarówno do egzaminu praktycznego, jak i do późniejszej samodzielnej jazdy autem, przygotowuje znakomicie. Dziękuję panu za ogromne wsparcie, wyrozumiałość i cierpliwość. Nauka jazdy w tak spaniałym towarzystwie i przy akompaniamencie genialnej muzyki z pana pendriva to coś, czego na pewno będzie mi bardzo brakować. Polecam wszystkim!

Milan Lechowicz

Opublikowano: 24 maja 2017


Szczerze polecam szkołę Auto Świat w Skarbimierzu. Szkoła godna polecenia, miła atmosfera. Polecam Roberta Palarczyka i Roberta Wszołe ponieważ przekazują wiedzę praktyczną i teoretyczną na najwyższym poziomie. Też polecam Akademię Auto Świat w Skarbimierzu z uwagi na świetne i bezstresowe przygotowanie do egzaminów oraz miłą atmosferę.

Kamila

Opublikowano: 9 maja 2017


To co wyróżnia Autoświat to, to że jest nowoczesny. Instruktorzy świetnie przygotowanani do wykładów jaki i do samej jazdy. Dziękuję p.Robertowi za świetne i miłe, ani chwili nudne wykłady. Oraz p.Jurkowi za odbyty kurs, perfekcyjne nauki jazdy i miłą atmosferę podczas jazd. Serdecznie polecam tę szkołę, jeżeli chcecie traktować egzamin państwowy jak pikuś :)

Magda

Opublikowano: 29 kwietnia 2017


Polecam naukę w szkole Akademia Auto Świat w Skarbimierzu.Wykłady teoretyczne prowadzone przez Pana Roberta Wszołę były bardzo ciekawe i świetnie przygotowywały do egzaminu teoretycznego.Szczególne podziękowania dla Pana Roberta Palarczyka-najlepszego instruktora jazdy za profesjonalne przygotowanie do egzaminu praktycznego,za ogromną cierpliwość,wiedzę i skuteczność :) Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych,nauczy jeźdźić nawet demona :)Podziękowania dla Pani Oli za pomoc i wyrozumiałość :)oraz dla całej ekipy za pomoc i wiarę w swoich kursantów :)

Wojtek

Opublikowano: 19 kwietnia 2017


Najlepsza szkoła jazdy w okolicy pełen profesjonalizm polecam!

Dawid

Opublikowano: 18 kwietnia 2017


Zdane za pierwszym razem teoria i praktyka, profesjonalne przygotowanie. Gorąco polecam Akademie Auto Świat.

Mateusz

Opublikowano: 6 marca 2017


Najlepsza Akademia! Praktyka zdana za pierwszym razem. Niesamowita atmosfera i bardzo przyjaźni ludzie. Chciałbym bardzo podziękować Panu Robertowi Wszole, który czówał nad moimi postępami.

Ewelina Komór

Opublikowano: 5 marca 2017


Polecam Akademię Auto Świat w Skarbimierz-Osiedle.Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy. Fachowe porady i pełne przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego.Przesympatyczna atmosfera i pełen profesjonalizm. Wielkie dzięki Panu Robertowi Pilarczykowi za cierpliwość i wyrozumiałość.Super instruktor :-)

Tomasz

Opublikowano: 26 lutego 2017


Najlepsza szkoła świata! Nauczyli mnie, jak być odpowiedzialnym kierowcą i jak zdać egzamin, a wszystko to w świetnej atmosferze! Naukę jazdy będę wspominał do końca życia, oczywiście z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam!!!

Kacper

Opublikowano: 16 lutego 2017


Wszystko zdane za pierwszym! Świetne przygotowanie z teorii, jak i praktyki. Szczególnie polecam Pana Roberta Palarczyka.

Przemek

Opublikowano: 15 lutego 2017


Najlepsza akademia, świetni instruktorzy. Wygodne terminy, możliwość wybrania ich. Instruktorzy dobrze tłumaczą i cechują się wysoką cierpliwością. Dobrze wspominam kurs :)

Piotruś

Opublikowano: 8 lutego 2017


Bardzo fajna i wykwalifikowana ekipa oraz znakomici instruktorzy którzy nauczyli mnie jak zostać bardzo dobrym kierowcą na drodze i wobec innych uczestników ruchu

Ania

Opublikowano: 7 lutego 2017


Bardzo polecam, świetna szkoła!!! Najlepszy instruktor Robert Palarczyk, bardzo sympatyczny, cierpliwy, wszystko doskonale wytłumaczy. Z tą szkołą zdanie egzaminu za pierwszym razem gwarantowane!

Sebastian

Opublikowano: 1 lutego 2017


Dzięki profesjonalności instruktorów Akademii AutoŚwiat, którzy dobrze przekazali mi wiedzę teoretyczną i praktyczną, egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję za cierpliwość obu Panom Robertom, współpraca z Wami była czystą przyjemnością :)

Aleksandra

Opublikowano: 30 stycznia 2017


Super, zdałam za pierwszym podejściem. Szczerze polecam tę szkołę. Szczególnie chcę podziękować instruktorowi, Panu Robertowi Wszoła, za świetne przygotowanie mnie do egzaminu, cierpliwość, wyrozumiałość oraz pełen profesjonalizm. Dziękuję.

Jacek

Opublikowano: 29 stycznia 2017


Egzamin zdałem w minioną środę (25.01.2017r). Dziękuję Panom Robertom; super-profesjonalistom od teorii i jazdy. Panowie wiedzą jak przygotować kursanta (również w zakresie zachowania na egzaminie). Pozdrawiam również szefa: Pana Henia. Zdecydowanie polecam szkołę jazdy Auto Świat w Skarbimierzu. Pozdrawiam Jacek Kołodziej

Daria R

Opublikowano: 10 stycznia 2017


Najlepszy wykładowca - Robert Wszoła :D oraz najbardziej wymagający instruktor jazdy na świecie - Robert Palarczyk :) Serdecznie dziękuję za możliwość nauki w Auto Świecie! Dostarczyło mi to wiele miłych wspomnień i oczywiście zdany egzamin z prawa jazdy. Gorąco polecam! :)

Beata Kamińska

Opublikowano: 3 stycznia 2017


Jeśli chcesz nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeżdzić - wybierz Akademię Auto Świat z Skarbimierza k/ Brzegu. Szkoła na najwyższym poziomie, wykłady prowadzone znakomicie, można zdać teorię za pierwszym razem bazując na wiedzy wyniesionej z wykładów . Nauka praktyczna odbywa się bezstresowo, w sympatycznej atmosferze, punktualnie i skutecznie. A co najważniejsze pozwala uwierzyć we własne możliwości i przełamuje strach. Jeśli chcesz nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeździć, nie tylko po trasie egzaminacyjnej, to jest to Szkoła dla Ciebie . A jeśli chcesz zdać egzamin za pierwszym podejściem to instruktor Robert Wszoła jest niezastąpiony:) Dziękuję.

Magda S

Opublikowano: 30 grudnia 2016


Akademia Auto Świat w Brzegu to najlepsza szkoła z najlepszym instruktorem,P. Robertem Wszoła. Jazdy odbywały się punktualnie w miłej,zabawnej i rozładowującej stres atmosferze. Informacje i cenne,życiowe wskazówki były przekazywane w prosty,zrozumiały sposób. Odpowiednie podejście i motywacja p. Roberta sprawiały,że z lekcji na lekcję czułam się pewniej za kierownicą. Indywidualne podejście sprawiło,że mogłam w 100% skupić się na jeździe i czerpiać z niej jak najwięcej wiedzy.Przed egzaminem byłam pewna,że nic mnie nie zaskoczy. Najważniejsze dla mnie było to,że gdy odebrałam prawo jazdy i usiadłam za kierownicą w ogóle nie obawiałam się jazdy po drogach:) Polecam w 1000000%!!!!!!!

Ania Cz

Opublikowano: 28 grudnia 2016


Miałam przyjemność korzystania z Akademii Auto Świat - Brzeg i z czystym sumieniem mogę napisać tak, tak, tak ! To jest to czego szukałam! Okazję miałam współpracować z Panem Robertem Wszoła, który posiada dużą wiedzę ,a co najważniejsze potrafi ją przekazać. Wykazał się dużym profesjonalizmem , jazdy odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze . Dodatkowo był bardzo cierpliwy , a przy mnie to nie lada wyczyn . Za co przepraszam i dziękuję ! Kolejną ważna kwestią jest to ,że Pan Robert cenił czas swoich kursantów i nigdy się nie spóźniał się na umówioną godzinę. Jeszcze raz mocno dziękuję i gorąco polecam! Szkoła na najwyższym poziomie .

marcin kedzia

Opublikowano: 13 grudnia 2016


Bardzo dobra szkola mila i przyjazna atmosfera niskie ceny dostosowanie do twojego czasu co do instruktora to bardzo polecam ROBERT PALARCZYK bardzo mily sympatyczny potrafi podejsc do kursanta nauczy wszystkiego co musisz wiedziec aby bezpiecznie i z glowa poruszac sie w ruchu drogowym p[olecam wszystkim ktorzy chca zdac prawo jazdy za pierwszym razem pozdrawiam .Dziekuje panie Robercie za przygotowanie do egzaminow poszlo super

Alicja Krztoń

Opublikowano: 12 grudnia 2016


Bardzo polecam szkołę nauki jazdu Auto Świat w Skarbimierzu. Szczegolnie dziekuje instruktorowi Robertowi Palarczykowi, dzieki ktoremu egzamin przebiegł z taką łatwoscia. Najlepszy instruktor na swiecie! Pelen profesionalizm i doskonale podejscie do kursantow. Swietna atmosfera. Bardzo polecam i pozdrawiam.

Arek

Opublikowano: 12 grudnia 2016


Akademia Auto Świat Oliwera w Skarbimierz-Osiedle- jest najlepszą szkołą jazdy, jaką mogłem wybrać w całym powiecie Opolskim, chcę polecić najlepszego Trenera-Pana Roberta Wszołę, który przygotował mnie do bezpiecznego poruszania się po drogach. Instruktor za każdym razem wykazywał się ogromną wiedzą na temat przepisów drogowych. Na każdych jazdach podkreślał najdrobniejsze elementy, które będą w stanie pomóc mi na egzaminie i na drogach. Wykłady prowadzi w ciekawy i niestandardowy sposób. Dziękuję szkole Oliwera, całemu personelowi oraz instruktorowi Robertowi za cierpliwość i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Chcę szczególnie wyróżnić jeszcze jedną osobę- Panią Olę, która pracuje w biurze. Pani Olu dziękuję wszelką pomoc i wyrozumiałość. : ) Po ukończeniu kursu w tej szkole, po pierwsze będziecie mega zadowoleni a po drugie świetnie przygotowani do zdania egzaminu i poruszania się po drogach. Polecam i pozdrawiam.

Dawid L

Opublikowano: 9 grudnia 2016


Najlepsza szkoła jazdy w Skarbimierz-Osiedle gorąco polecam. Miła atmosfera oraz najlepsi instruktorzy, a w szczególnosci pan Robert Palarczyk, którego polecam :)

marianna

Opublikowano: 8 grudnia 2016


Najlepsza szkoła jazdy w Skarbimierz-Osiedle goraco polecam.Mila atmosfera i fajni ludzie.Mialam ten zaszczyt, że moim instruktorem był Robert Palarczyk , najlepszy instruktor na świecie, po szkoleniu u Roberta na pewno będziecie dobrze przygotowani do egzaminu i samodzielnej jazdy.Ja zdałam za pierwszym razem.Polecam goraco i pozdrawiam.DZIEKI ROBERT.

Elżbieta Michałków

Opublikowano: 6 grudnia 2016


Polecam! Świetna atmosfera, super instruktorzy! Pozdrawiam

Filip

Opublikowano: 2 grudnia 2016


Serdecznie polecam szkołę "Akademia AutoŚwiat Oliwera". Świetne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Miła i pozytywna atmosfera, dogodne godziny jazd, najlepsi instruktorzy , którzy dają świetne wskazówki do pozytywnie zdanego egzaminu :) .

Wioleta Linkowska

Opublikowano: 30 listopada 2016


Świetna szkoła, Polecam wszystkim!!! :)

Piotrek

Opublikowano: 29 listopada 2016


Szkoła jazdy OLIWIERA to najlepsza szkoła jaką mogłem wybrać chciałbym polecić najlepszego Instruktora/Trenera jazdy Roberta Wszołe , który przygotował mnie do egzaminu tak , że zdałem bez żadnego błędu

Daniel Ł.

Opublikowano: 18 listopada 2016


Akademia Auto Świat Oliwera w Skarbimierz-Osiedle - gorąco polecam. Bardzo sympatyczna atmosfera, można rzec wręcz domowa. Cały personel jest uprzejmy. Wykłady są prowadzone w interesujący sposób, a nauka jazdy to czysta przyjemność. Miałem ten zaszczyt, że moim instruktorem był Robert Wszoła, najlepszy instruktor w powiecie i obstawiam, że również i na świecie. Po ukończeniu szkolenia w tej szkole, na pewno będziecie dobrze przygotowani do egzaminu. A co do kursów, to kolejny rozpoczyna się już 5 grudnia. Polecam i pozdrawiam.

Seba

Opublikowano: 17 listopada 2016


Szkoła która przygotowała mnie do egzaminu nazywa się Oliwera i jest położona w Skarbimierzu w województwie Opolskim. Szkoła do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Kursanci mogą być w 100% pewni, że szkoła przygotuje ich idealnie do egzaminu. Bardzo polecam szkołę Oliwera!!! Szkoła również posiada wykwalifikowanych instruktorów. Miałem to szczęście, że do egzaminu przygotowywał mnie najlepszy instruktor zarówno w szkole jak i na całym świecie. Był nim ROBERT WSZOŁA!!!! Instruktor za każdym razem wykazywał się ogromną wiedzą na temat przepisów drogowych i umiejętnościami związanymi z prowadzeniem pojazdu Chciałbym poinformować, że dzięki Niemu będę mógł teraz bezpiecznie poruszać się po drogach. Przygotował mnie tak idealnie, że zdałem egzamin za pierwszym razem. To również jego ciężka praca do tego doprowadziła. Na każdej jeździe podkreślał najdrobniejsze elementy, które będą mi w stanie pomóc na egzaminie jak i na drogach. Jeśliby każdy instruktor podchodziłby do swojej pracy tak profesjonalnie jak Robert to naprawdę na drogach byłoby bezpiecznie! Dziękuję szkole Oliwera i instruktorowi Robertowi za przygotowanie! Najlepsza szkoła i najlepszy instruktor! Dzięki Robert!!!!!!

Paweł

Opublikowano: 3 listopada 2016


Polecam szkolę każdemu, dziękuję instruktorowi Robertowi za poprowadzenie mnie po prawo jazdy ;)

Moor

Opublikowano: 26 października 2016


W szkole są znakomici i bardzo profesjonalni instruktorzy. Podczas kursu panowała miła atmosfera. Nie mogę powiedzieć złego słowa na szkołę jazdy. Wszystkim kolegom polecam Akademie Auto Świat.

Iza

Opublikowano: 26 października 2016


Szkoła godna polecenia ,instruktor Pan Robert Palarczyk godny polecenia.Wszystko poszło ładnie i sprawnie egzamin zdany pozdrawiam.

Ola

Opublikowano: 24 października 2016


Najlepszy instruktor Pan Robert Wszoła! Dziękuję za przygotowanie do egzaminu! :) Polecam szkołę nauki jazdy Oliwera.

Magda"ciężka noga"

Opublikowano: 9 października 2016


Zdane za drugim podejściem! Warto było wybrać Szkołę Jazdy Akademia Auto Świat w Brzegu! Profesjonalne i rzeczywiście interesujące wykłady u Roberta Wszoły plus indywidualne dostosowanie nauki jazdy do kursanta, anielska cierpliwość przynosząca oczekiwane efekty w części praktycznej u ROBERTA PALARCZYKA to całość kursu zakończonego nie tylko zdobyciem PRAWA JAZDY ale i zdobyciem umiejętności bezpiecznego poruszania się w ruchu [email protected]Ę SZKOLE TAK PROFESJONALNYCH INSTRUKTORÓW!

Jagoda

Opublikowano: 9 października 2016


Miałam ogromną przyjemność odbyć kurs w Akademi Autoświat w Skarbimierzu i jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Atmosfera jest bardzo ciepła. Kursant może liczyć na pomoc w każdej sprawie. Nauka sprawia przyjemność. Bardzo dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do mojego sukcesu. Mój wspaniały instruktor Pan Robert Palarczyk zasłużył na szczególne podziękowanie. Współpraca z nim jest czystą przyjemnością. Potrafi dotrzeć do każdego nawet odpornego na wiedzę kursanta. Podczas egzaminu praktycznego mój egzaminator polecił przekazać gratulacje dla prowadzącego mnie instruktora gdyż wykonał kawał dobrej roboty i znakomicie mnie przygotował do egzaminu. Dzięki jego nauce zdałam za pierwszym razem!!! Polecam Akademie Autoświat w Skarbimierzu i oczywiście najlepszego instruktora ROBERTA PALARCZYKA!!! Dziękuję...

Analityczna M

Opublikowano: 5 października 2016


Serdecznie polecam Akademię AutoŚwiat w Skarbimierzu k.Brzegu. Szkoła, a w szczególności instruktor Robert Palarczyk nauczył mnie nie tylko, jak przemieszczać się z punktu A do punktu B kręcąc kierownicą, ale pomógł mi opanować bezpieczną technikę jazdy samochodem, tak bym mogła sobie poradzić w każdych warunkach, a nie tylko na egzaminie. Choć z początku nie czułam się w 100% pewnie za kierownicą, to po ogromnych wysiłkach Roberta przekonałam się, że jazda samochodem może sprawiać ogromną przyjemność. Dzięki Robertowi stałam się świadomym swoich możliwości i ograniczeń kierowcą.

Łukasz

Opublikowano: 3 października 2016


Rewelacyjna szkoła! Wszystko, co najlepsze znajdziecie właśnie w niej. Obsługa jest przemiła, z godzinami jazdy nigdy nie spotkałem problemów. A przygotowanie do egzaminów to dopiero klasa, a wszystko za sprawą profesjonalizmu Pana Roberta Palarczyka, który podchodzi do kursanta indywidualnie i zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, a kiedy coś ciężko wchodzi do głowy, Pan Palarczyk potrafił rozłożyć wszystko na czynniki pierwsze, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik (a jak bardzo dziękuję mu za Jego cierpliwość do mnie to słowa nie są w stanie tego ująć :D) Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ WSPÓŁPRACĘ Z TĄ SZKOŁĄ!

Sylwia Kowalik

Opublikowano: 19 września 2016


Bardzo dobra szkoła, fajna i luźna atmosfera, instruktorzy wymagający, ale też wyrozumiali, w sprawie godzin jazdy zawsze można było się dogadać. Polecam Szkoła Nauki Jazdy Auto Świata, jeśli znów miałabym wybierać to poszłabym właśnie do nich.

Martyna

Opublikowano: 19 września 2016


Polecam, bardzo dobre przygotowanie do egzaminów oraz profesjonalny instruktor- Pan Robert Palarczyk - Szkoła Nauki Jazdy Oliwera

Sara Trawka

Opublikowano: 16 września 2016


Szkoła godna polecenia ! Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem ! Bardzo dobra szkoła 10/10 :)

Szymon D

Opublikowano: 14 września 2016


Ukończyłem kurs w Skarbimierzu w szkole Auto Swiata. Gorąco polecam przyszłym kursantom, profesjonalne podejście do ucznia, sympatyczni instruktorzy, ciekawe wykłady i miła atmosfera.Polecam !

ATom

Opublikowano: 9 września 2016


Szkoła godna polecenia, a w szczególności zachęcam do nauki jazdy u Roberta Palarczyka - MISTRZ w swoim fachu!!! Nauka przebiega w komfortowej atmosferze, wszystko dokładnie wyjaśnione (po co, jak i dlaczego). Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu, na którym prezentuje się jazdę z klasą i jeżeli się przestrzega zasad Roberta egzamin nie jest taki straszny jak się wydaje. Gorąco polecam szkołę i jazdy u Roberta!

Marcin

Opublikowano: 2 września 2016


Bardzo dobra szkoła. Świetni instruktorzy i przemiła obsługa. Egzamin zdany za 1 razem. Serdecznie wszystkim polecam!

Oskar

Opublikowano: 15 sierpnia 2016


Indywidualne, profesjonalne podejście do każdego kursanta, miła, bezstresowa atmosfera, z całego serca mogę polecić szkołę. Zdane za pierwszym u Pana Roberta Palarczyka :>

Aleksandra

Opublikowano: 12 sierpnia 2016


Szkoła bardzo profesjonalna, dobrze przygotowująca do egzaminów. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki niej egzaminy zdane za pierwszym! POLECAM W 100% instruktora Roberta Palarczyka.

Patryk

Opublikowano: 25 lipca 2016


Najlepsza szkoła jazdy na Opolszczyźnie - Akademia Auto Świat/Oliwera

Aleksandra

Opublikowano: 15 lipca 2016


Akademia Auto Świat w Skarbimierzu to szkoła bardzo solidna. Teoria bardzo dobrze tłumaczona. Jazdy w przyjaznej atmosferze, a mimo tego dobrze przygotowujące do egzaminu zdanego za 1 razem. POLECAM TĘ SZKOŁĘ W 100%!

Paweł Wojczyk

Opublikowano: 14 lipca 2016


Świetna szkoła nauki jazdy. Akademia Auto Swiata, jest fajnie i nowocześnie prowadzoną szkołą. Instruktorzy w szkole są wspaniali. Polecam pana Roberta Palarczyka.

Michał

Opublikowano: 14 lipca 2016


Polecam tą szkołę nauki jazdy wszystkim przyszłym kierowcą. Szkołę tą wyróżnia wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta a także dogodne godziny kursów. Panuje tam miła i przyjazna atmosfera.

Bartek

Opublikowano: 8 lipca 2016


Polecam wszystkim Akademie Auto Świat. Wykłady bardzo przydatne, dużo dają. Jazdy też sprawnie przebiegły. W dniu dzisiejszym zdałem egzamin praktyczny.

WERONIKA

Opublikowano: 4 lipca 2016


Polecam szkołę Oliwera, miła atmosfera i profesjonalni instruktorzy

Roksana Radota

Opublikowano: 2 lipca 2016


W szkole jazdy brałam godziny doszkalające. I z czystym sumieniem mogę polecić Pana Roberta Palarczyka! Uczy jazdy na bardzo wysokim poziomie, dzięki niemu na pewno nikt nie będzie się bał parkować i wykonywać innych manewrów na drodzę. Mimo wielu stesów na egzaminie, zaliczony pozytywnie.

WIKTOR

Opublikowano: 22 czerwca 2016


Polecam szkołę nauki jazdy Akademii Auto Świat w Skarbimierzu k. Brzegu, miła obsługa i super instruktorzy!!!!

Agnieszka Kołodziej

Opublikowano: 21 czerwca 2016


Najlepsza szkoła jazdy w Brzegu, godna polecenia. Polecam Akademię Auto Świat - Szkołę Oliwera :)

Artur Zagórski

Opublikowano: 3 czerwca 2016


Polecam wszystkim szkołę Akademii Auto Świat ,,Oliwiera” w Skarbimierzu. W szczególności moje podziękowania kieruję w stronę Pana Roberta Palarczyka - za okazaną cierpliwość, olbrzymią wiedzę i podejście do osoby, która na początku kursu była sparaliżowana przez strach i nie potrafiła kompletnie nic.

ALEKSANDRA PREIS

Opublikowano: 30 maja 2016


Gorąco polecam szkołę nauki jazdy Akademia Auto Świat ,,Oliwiera'' w Skarbimierz. W szczególności dziękuję p.Robertowi Palarczyk za sympatyczne podejście i ogromną cierpliwość. Według mnie najlepszy instruktor,jazdy prowadzone w przemiłej atmosferze i co najważniejsze bezstresowo.Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie,aby jak najlepiej przygotować do egzaminu. I JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ

Katarzyna Świercz

Opublikowano: 19 kwietnia 2016


Gorąco polecam Akademie Auto Świat w Skarbimierzu! Egzamin zdałam za pierwszym podejściem bez żadnych problemów :) Stresik mały był ale jak tylko wsiadłam do samochodu wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana. Bardzo dziękuje mojemu intruktorowi Robertowi Palarczykowi za ogromne wsparcie i super przygotowanie :) Jest Pan najlepszym instruktorem ;)

Rafał Jędrzejczyk

Opublikowano: 16 marca 2016


Wielkie podziękowanie dla całej/zgranej/zaangażowanej/ Kadry Akademii Auto Świat za zdanie egzaminu teoretycznego/praktycznego za pierwszym razem. Dzięki Waszemu indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, tak jak w moim przypadku poświęconego czasu przełożyło się to na wynik egzaminu. Szczególnie dziękuje Panu Palarczykowi ( instruktor nauki jazdy ) za cierpliwość, uwagę i serce jakie wkłada w to co robi. Dziękuje/pozdrawiam/KLAUDIUSZ

Klaudia

Opublikowano: 7 lutego 2016


Dzięki akademii auto świat prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, jest to jedna z najlepszych według mnie szkółek, idealni instruktorzy z którymi można miło porozmawiać jak i również pomagają wyszkolic się na najlepszego kierowce. Atmosfera na wykładach jest bardzo przyjemna jak i wszyscy pracownocy. Tak więc bardzo pozytywna ocena

Ela

Opublikowano: 29 stycznia 2016


Bardzo dobra szkoła. Nauka odbywała się w przyjemniej atmosferze, instruktorzy bardzo cierpliwi i pomocni. Serdecznie polecam :)