O szkole

Szkoła Nauki Jazdy OLIWERA (nr zezwolenia 00461601) rozpoczęła działalność w dniu 01 września 2014 r.

Biuro szkoły mieści się w budynku Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i Serwisu Samochodowego firmy Oliwera w Skarbimierzu-Osiedle (koło Brzegu) przy ul. Biedronkowej 6.

Nasza szkoła posiada autorski program nauczania wzbogacony o elementy jazdy defensywnej, gdzie instruktorzy kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Staramy się nauczyć kandydata na kierowcę bezpiecznej i pewnej jazdy w różnych warunkach drogowych i na różnego rodzaju drogach, w tym na autostradzie. Dlatego jeździmy nie tylko w Brzegu i w Opolu, ale chętnie zabieramy kursantów do innych miejscowości (np. do Wrocławia).

Podczas kursu w naszej szkole nauczycie się między innymi przewidywania i “myślenia za innych”. Zdobędziecie również wiedzę o różnych potencjalnych zagrożeniach na drodze. Celem kursu w naszej szkole nie jest jedynie przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim nauczenie naszych kursantów jak być dobrym kierowcą.

EGZAMIN NIE JEST CELEM SZKOLENIA, A TYLKO NATURALNYM ZAKOŃCZENIEM PIERWSZEGO ETAPU NAUKI.

Do Państwa dyspozycji jest przestronny plac manewrowy oraz duża multimedialna sala wykładowa.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (od godz. 16.00).

Na zajęcia teoretyczne zapewniamy
bezpłatny transport z Brzegu do Skarbimierza i z powrotem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w roli obserwatora w prowadzonych przez nas warsztatach z teorii ruchu drogowego (serdecznie zapraszamy również rodziców).
W ten sposób przekonacie się dlaczego nasza szkoła nazywa się nowoczesną szkołą jazdy i nie będziecie musieli wybierać szkoły w ciemno.