O szkole

Szkoła Nauki Jazdy OLIWERA (nr zezwolenia 00461601) rozpoczęła działalność w dniu 01 września 2014 r.

Biuro szkoły mieści się w budynku Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i Serwisu Samochodowego firmy Oliwera w Skarbimierzu-Osiedle (koło Brzegu) przy ul. Biedronkowej 6.

Nasza szkoła posiada autorski program nauczania wzbogacony o elementy jazdy defensywnej, gdzie instruktorzy kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Staramy się nauczyć kandydata na kierowcę bezpiecznej i pewnej jazdy w różnych warunkach drogowych i na różnego rodzaju drogach, w tym na autostradzie. Dlatego jeździmy nie tylko w Brzegu i w Opolu, ale chętnie zabieramy kursantów do innych miejscowości (np. do Wrocławia).

Podczas kursu w naszej szkole nauczycie się między innymi przewidywania i “myślenia za innych”. Zdobędziecie również wiedzę o różnych potencjalnych zagrożeniach na drodze. Celem kursu w naszej szkole nie jest jedynie przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim nauczenie naszych kursantów jak być dobrym kierowcą.

EGZAMIN NIE JEST CELEM SZKOLENIA, A TYLKO NATURALNYM ZAKOŃCZENIEM PIERWSZEGO ETAPU NAUKI.

Do Państwa dyspozycji jest wzorcowy i przestronny plac z 4 miejscami manewrowymi oraz duża multimedialna sala wykładowa.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (od godz. 16.00).

Na zajęcia teoretyczne zapewniamy
bezpłatny transport z Brzegu do Skarbimierza i z powrotem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w roli obserwatora w prowadzonych przez nas warsztatach z teorii ruchu drogowego (serdecznie zapraszamy również rodziców).
W ten sposób przekonacie się dlaczego nasza szkoła nazywa się nowoczesną szkołą jazdy i nie będziecie musieli wybierać szkoły w ciemno.